Agencja rekrutacyjna 

Human4Human Recruitment

 

 

  • Powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji: praca w służbie człowiekowi. 

 

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

 

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

 

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy.

 

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

 

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

 

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

 

 

 

Nasze usługi wyróżnia:

 

 

  • partnerskie podejście do biznesu, 

 

  • bliska współpraca z Klientem-Partnerem,

 

  • stosowanie zaawansowanych metod poszukiwania i selekcji Kandydatów.

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

10 października 2021
Jeżeli interesujesz się światem krypto, z pewnością zainteresuje Cię również projekt aplikacji naszego partnera,
10 października 2021
Dla naszego Partnera - polskiego producenta rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej - poszukujemy obecnie
Human 4 Human - Agencja rekrutacyjna Praca Rekrutacja Warszawa finanse produkcja sprzedaż wsparcie rekrutacji dla małe średnie przedsiębiorstwa headhunter
Human 4 Human - Agencja rekrutacyjna Praca Rekrutacja Warszawa finanse produkcja sprzedaż wsparcie rekrutacji dla małe średnie przedsiębiorstwa headhunter

H4H - Agencja rekrutacyjna Praca Rekrutacja

H4H - Agencja rekrutacyjna Praca Rekrutacja

O H4H Human 4 Human - Agencja rekrutacyjna Praca Rekrutacja Warszawa finanse produkcja sprzedaż wsparcie rekrutacji dla małe średnie przedsiębiorstwa headhunter
O H4H Human 4 Human - Agencja rekrutacyjna Praca Rekrutacja Warszawa finanse produkcja sprzedaż wsparcie rekrutacji dla małe średnie przedsiębiorstwa headhunter
O H4H Human 4 Human - Agencja rekrutacyjna Praca Rekrutacja Warszawa finanse produkcja sprzedaż wsparcie rekrutacji dla małe średnie przedsiębiorstwa headhunter

Poprzez członkostwo w BNI - największej sieci networkingowej na świecie – rozszerzamy nieustannie sieć skutecznych rekomendacji biznesowych i osobistych, co wzmacnia naszą wiarygodność.

Swoją karierę zawodową zaczynała jako rekruter w największych sieciowych agencjach rekrutacyjnych Work Service i Randstad prowadząc projekty dla branży przemysłowej i budowlanej.

 

W trakcie studiów na UAM (doradztwo zawodowe i personalne) powierzono jej wyzwanie rekrutacji i przeszkolenia grupy wewnętrznych audytorów w projektach towarzyszących pracom infrastrukturalnym przed Euro 2012. Dzięki zaangażowaniu i umiejętności zarządzania zespołami rozproszonymi już rok później kierowała departamentem HR w austriackiej spółce-córce Grupy Reiffeisen. Odpowiadała za całokształt polityki personalnej w Polsce i jako najmłodszy manager w historii grupy, reprezentowała interesy zagranicznego zarządu w Polsce.

 

Kolejne lata spędzone w butikowych agencjach przyniosły jej szeroką wiedzę z zakresu prawa pracy, ochrony danych osobowych oraz zarządzania procesem rekrutacji w sposób łączący biznesową skuteczność z wymogami regulacyjnymi.

 

Maria jest propagatorką idei firmy odpowiedzialnej 4.0, która uznaje generowanie zysku za równie ważne, co dbałość o swoje otoczenie – społeczność, kulturę, etykę czy środowisko.

 

Zgodnie z testem osobowości 16 personalities (opracowanym przez NERIS Type Explorer®) należy do typu PROTAGONISTÓW - autentyczni, pełni troski ludzie, którzy dotrzymują słowa i dają przykład innym, nic ich tak nie uszczęśliwia jak przywództwo, jednoczenie i motywowanie zespołu swoim zaraźliwym entuzjazmem.

Maria Kasperkiewicz - założycielka Agencji Rekrutacyjnej

Human4Human Recruitment

Oferty pracy, praca, ogłoszenia o pracę

Dagomir Cibor - Rekruter FinTech

Rekruter z doświadczeniem w prowadzeniu projektów od A do Z, specjalizujący się w branży finansowej, technologicznej i FinTech. Na swoim koncie ma dziesiątki zamkniętych procesów, stale pomagając pracodawcom i przyszłym pracownikom spotkać się w najlepszym możliwym punkcie. Samemu interesując się inwestowaniem i nowymi technologiami, świetnie dogaduje się ze specjalistami z tych branż i rozumie potrzeby firm działających na tych rynkach.

 

Absolwent Translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim oraz przyszły absolwent Organizowania Rynku Pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Takie połączenie pozwala na dokładną weryfikację kompetencji, w tym bardzo zaawansowaną ocenę znajomości j. Angielskiego, oraz świadome interpretowanie i badanie kondycji krajowego i zagranicznego rynku pracy. Chciałby wiedzieć jak najwięcej o wszystkich zawodach i profesjach, by możliwie jak najlepiej je poznać i zrozumieć ich specyfikę. Gorący zwolennik zasady win-win-win.

 

Wierze, że na cokolwiek byśmy nie spojrzeli we współczesnym społeczeństwie i cywilizacji, za wszystkim kryje się człowiek, jego potrzeby i ambicje. Zrozumienie tych dwóch aspektów jest kluczem do zrozumienia świata i nas samych.

 

Od około 10 lat zajmuje się zdobywaniem wiedzy o wszelkich rynkach, zwłaszcza kapitałowych. Pasjonat inwestowania i zwolennik ruchu FIRE, a finanse osobiste nie mają przed nim tajemnic. Wielbiciel Skandynawii, biegając na nartach przypomina sobie norweskie słówka i związki frazeologiczne. Od niedawna zapalony słuchacz podcastów o rozwoju osobistym i marketingu on-line.

Oferty pracy, praca, ogłoszenia o pracę
Oferty pracy, praca, ogłoszenia o pracę

Copyrights 2021 H4H

Albert Wełk - Talent Sourcer

Albert Wełk ukończył interdyscyplinarne studia z zakresu Biotechnologii na UAM w Poznaniu, aby połączyć wiedzę w skali mikro z zakresu biochemii i technologii, z czynnikami makro: ekonomią i matematyką. Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć funkcjonowanie ludzi. Od kilku lat łączy unikatowe umiejętności analityczne z orientacją na potrzebach człowieka w profesjonalnym doradztwie personalnym.

 

Albert Wełk jest odpowiedzialny w Human4Human Recruitment za aktywne poszukiwanie Kandydatów metodami direct search oraz wdrażanie nowych metod sourcingowych. Jako wykwalifikowany reprezentant branży technicznej blisko współpracuje z naszymi Partnerami produkcyjnymi z powodzeniem łącząc ich z najlepiej wyselekcjonowanymi Kandydatami.

 

Dzięki zamiłowaniu do detali potrafi dopilnować każdego elementu procesu rekrutacyjnego, projektując go z laboratoryjną precyzją. Jego uwadze nie umknie żaden szczegół w doświadczeniu Kandydata. Ponadto znajomość nowoczesnych technik badawczych okazuje się niezwykle przydatna w skutecznym poszukiwaniu Kandydatów i poznania ich kompetencji.

 

Kiedy nie zajmuje się selekcją Kandydatów, Albert lubi czytać książki sci-fi, grać w szachy i analizować wykresy swoich ulubionych spółek giełdowych. Jako wielbiciel podcastów, biznesu każdego dnia uczy się od najlepszych.

W 2020 r. do portfolio naszych usług dołączyliśmy rekrutacje w branży IT. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na skuteczne pozyskiwanie i wstępną weryfikację szerokiego grona specjalizacji: Developerów (Java, Python, .NET, JS), spec. baz danych (SQL i NoSQL, administratorzy, Developerzy, ETL), mistrzów Business Intelligence (PowerBI, Tableau, Qlik, MicroStrategy) czy spec. E-Commerce.

Jesteśmy skutecznym partnerem w rekrutacjach na różnym poziomie - od juniora do architekta – w zależności od potrzeb Organizacji, dla których pracujemy!